2019

Advent na tvrzi

Prohlídky tvrze v září

Milí přátelé,

máme po prázdninách, ale i přesto vám chceme umožnit prohlídku tvrze, alespoň v omezené míře. Zájemci se tedy mohou dostavit buď 14. nebo 28.9. ve 14:00 před bránu tvrze, kde si vás vyzvedne průvodce.

Jinak náš pivovar i krčma v kempu jsou otevřeny stále. Otevírací dobu a další podrobnosti naleznete na www.pivovarmalesov.cz a www.malesovkemp.cz

Těšíme se,

Ondřej

XVII. Dobývání Malešova

Již po 17. se letos sejdeme při Dobývání Malešova, tentokrát v sobotu 7. září. A ani letos nebude chybět bohatý program pro děti i dospělé – řemeslníci, šermíři, hudebníci i divadelníci. Abychom i my občas obměnili zaběhané pořádky, zahraje nám kapela Řemdih. Co ale nebude chybět je naše tradiční bitva, tentokrát s podtitulem Truhla. Jejím shlédnutím se nejen pobavíte, ale přinese vám i jistá mravní ponaučení.

Těšíme se na vás od 11:00 před branami tvrze Malešov.

A, letos netradičně, pokud chcete atmosféru opravdu nasát, můžete se ubytovat přes noc v našem středověkém vojenském ležení pod tvrzí, dát si skvělou večeři v krčmě a u plápolajícího krbu večer poslouchat či tančit na středověké rytmy. Ještě pár míst nám ve stanech zbývá! Rezervace ubytování je možná na www.malesovkemp.cz.

Následující >