2008

Vše nejlepší do roku 2009

Letos budeme trochu netradiční a přání k novému roku dodáme hned dvě. Obě však nesou stejné poselství: “Přestože se rekonstrukci tvrze i akce na ní snažíme dělat s maximální historickou věrností, láska k romantice a fantasy v nás stále přetrvává…”

Přejeme všem naším přátelům, příznivcům a všem lidem dobré vůle krásné vánoční svátky a hodně zdraví, štěstí a pohody do roku 2009.

Podívejte se s námi na Malešovskou tvrz v roce 1497. K disposici je ve zmenšené i v originální velikosti.

A jako bonus přidáváme zbrusu novou fantasy gamesu Fantasy Lord of the Chaos Sword. Některé charaktery vám jistě budou povědomé předchozích sérií Fantasy Lord of the Chaos Axe a Fantasy Lord with Crushing Hand.

 

Kterak vypadala tvrz na konci 15. století?

Na tuto otázku je velmi těžké odpovědět.

01.jpgDíky Václavu Hájkovi, který v rámci své práce na FA ČVUT vytvořil hmotovou rekonstrukci tvrze (či hradu) v Malešově, však máme o jejím možném vzhledu výrazně lepší představu.

Za “osazenstvo tvrze” bychom chtěli Václavovi poděkovat za dobře odvedenou práci. Ostatně, přesvědčte se sami…

Advent na Malešově L.P. 2008

BetlémMilí přátelé, po roce se opět blíži Advent a my chystáme na tvrzi v Malešově znovu tradiční oslavy. Bude hudba, divadlo, jarmark a, samozřejmě, prohlídky tvrze. Otevírat budeme v 11:00, zavírat v 17:00 a tohle všechno uskutečníme 14.12. 2008.

Těšíme se na vás!

Následující >